USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Modern Apartment Calle 93 Bogota Near Zona Rosa Bogota Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Modern Apartment Calle 93 Bogota Near Zona Rosa

ex. Modern Apartment Calle 93 Bogotá Near Zona Rosa

Rezerwacja online
2026-09-26
2026-09-27

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

22

Modern Apartment Calle 93 Bogota Near Zona Rosa


Park rozrywki Salitre Mágico znajduje się prawie 10 min jazdy samochodem od Modern Apartment Calle 93 Bogota Near Zona Rosa, natomiast Chelarte znajduje się w pobliżu.

Apartament jest położony w dzielnicy Chapinero, 9 km od stacji kolejowej Central. Popularne miejsca w okolicy to Muzeum Nauki Maloka w prawie 7 km. Park przy 93 Ulicy leży w odległości 9 min spacerem.

Ten apartament oferuje pełnowymiarową kuchnię, gdzie Goście mogą przygotowywać domowe posiłki. Modern Apartment Calle 93 Bogota Near Zona Rosa znajduje się w odległości kilku przecznic od dworca autobusowego Virrey.


Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Przyjazny zwierzętom

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Taras
  • Pralka
  • Telewizor LCD

Ważna informacja

Przyjazd: od 15:00 do 23:59
Wyjazd: do 11:00
Numer licencji278221

Często Zadawane Pytania

  • ❓

    Czy Modern Apartment Calle 93 Bogota Near Zona Rosa obejmuje kuchnię?

    Tak, Modern Apartment Calle 93 Bogota Near Zona Rosa oferuje pełnowymiarową kuchnię.
  • ❓

    Czy w Modern Apartment Calle 93 Bogota Near Zona Rosa jest pralnia?

    Modern Apartment Calle 93 Bogota Near Zona Rosa oferuje pralkę.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-09-26
2026-09-27

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Modern Apartment Calle 93 Bogota Near Zona Rosa, Kolumbia

Cl 93B #17-62, Bogotá, Kolumbia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © bogotahotelsweb.com

All rights reserved